52-416 Wrocław, ul. Solskiego 4/5, 723 402 723 52-131 Wrocław, ul. Wagnera 18, 71 715 01 61

Restauracja Fitback

Restauracja

O rodzinę można dbać na różne sposoby. Można dbać o dobre relacje, spędzając wspólnie czas. Można dbać o dobrą atmosferę, robiąc sobie małe przyjemności. Można dbać o jej spokój, jeśli te przyjemności są w przystępnej cenie. Można dbać o dobre samopoczucie członków rodziny, serwując im zdrowe posiłki. Można dbać o ich zadowolenie, podając im na talerzach coś pysznego. Można dbać o harmonię, pozwalając, by każdy mógł wybrać to, co dla niego najlepsze.

W restauracji FITBACK FOOD & FAMILY wszystkie te potrzeby zaspokoisz za jednym zamachem. Projekt naszej restauracji powstał z myślą o tym, co dla nas najistotniejsze: o rodzinie, zdrowiu i radości bycia razem. U nas nikt nie musi rezygnować ze swoich potrzeb i pragnień. Kiedy opracowywaliśmy menu, przyświecała nam jedna myśl: stworzyć taką ofertę, żeby cała rodzina wyszła z naszej restauracji najedzona i zadowolona. Bardzo dbamy o jakość Naszych potraw – kurczak pochodzi z ekologicznych hodowli, ryby sprowadzamy również od zagranicznych dostawców którzy dbają o jakość dostarczanych towarów.

Wśród przystawek, zup, sałatek i dań głównych w naszym menu znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele steków, miłośnicy makaronów, smakosze dbający o linię, jak i osoby będące na różnych dietach (np. ketogenicznej, Low Carb, Paleo, wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej) dla których nasz dietetyk przygotował specjalną ofertę i wyliczył kalorie dla Gości, którym zależy na utrzymaniu lub powrocie do zgrabnej sylwetki. A to wszystko w przystępnych cenach – dla nas ważne jest, żeby każdy mógł sobie pozwolić na to, żeby jeść zdrowo.

Zadbaliśmy także o potrzeby najmłodszych smakoszy. W naszym menu znajdą na przykład lizaki z kurczaka! A kiedy już się najedzą, mogą się pobawić w specjalnie dla nich zaprojektowanym kąciku wspaniałości, dając rodzicom kilka chwil dla siebie.

Wisienką na torcie są nasze desery i ciasta– nie tylko pyszne i miłe dla oka, ale również przyrządzone w myśl idei fit – BEZ DODATKU CUKRU i mąki pszennej, odpowiednie dla diet ketogenicznej, Low Carb, Paleo, wegańskiej, bezglutenowej.

Karolina Bisek – właścicielka

Dbamy o zdrowie

Wszystkie dania, makarony, pieczywo, ciasta, desery przygotowujemy i wypiekamy na miejscu. Napijecie się u nas także kawy ze specjalnie dla nas wypalanych ziaren. Wśród kaw znajdziecie Państwo w ofercie kawy BIO! Mamy również w ofercie herbatę BIO – wszystko po to aby zadbać o zdrowie w jak największym zakresie.

Wszystko robimy w myśl Naszego hasła przewodniego GOOD FOOD GOOD DAY.

Kontakt

Formularz kontaktowy