Ideologia

Nazywam się Karolina Bisek i cieszę się, że do nas trafiłeś. Oznacza to, że zależy Ci nie tylko na smacznych i wartościowych posiłkach, ale również na zdrowiu Twoim i Twoich najbliższych.

Jako FITBACK Food & Family działamy od 2018 roku, choć pomysł na stworzenie tego wyjątkowego miejsca urodził się w mojej głowie nieco wcześniej. Chciałam stworzyć miejsce prozdrowotne, przyjazne rodzinom z dziećmi zarówno pod względem menu, jak i dostępnych udogodnień.

Nasza filozofia to przede wszystkim Good Food, Good Day . Pamiętaj, że to co jesz ma wpływ na to jak się czujesz i jak funkcjonujesz.

Nasz cel to dzielenie się miłością i pasją do zdrowego stylu życia. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości - bez ulepszaczy, emulgatorów, cukru... Zależy nam na tym, aby Goście zawsze mogli znaleźć coś dla siebie, bez konieczności przerywania diety, czy chodzenia na ustępstwa.

Jako założycielka FITBACK Food & Family chcę zapewnić Cię o wysokiej jakości naszych potraw i o tym, że Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem! Cieszymy się, że jesteś z nami i dziękujemy za Twoje zaufanie.