52-416 Wrocław, ul. Solskiego 4/5, 723 402 723 52-131 Wrocław, ul. Wagnera 18, 71 715 01 61

Food
& Family

Pysznie, zdrowo, na każdą kieszeń
i dla każdego podniebienia. Niemożliwe?
My takie cuda robimy od ręki.
Przyjdź do FITBACK FOOD & FAMILY
z całą rodziną – każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź menu

Restauracja
FITBACK

Projekt naszej restauracji powstał z myślą o tym, co dla nas najistotniejsze: o rodzinie, zdrowiu i radości bycia razem. U nas nikt nie musi rezygnować ze swoich potrzeb i pragnień.

Wśród przystawek, zup, sałatek i dań głównych w naszym menu znajdą coś dla siebie zarówno wielbiciele steków, miłośnicy makaronów, smakosze dbający o linię, jak i osoby będące na różnych dietach (np. wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej czy ketogennej). Wisienką na torcie są nasze desery – nie tylko pyszne i miłe dla oka, ale również przyrządzone w myśl idei fit.

Zacznijmy myśleć o swojej i naszych dzieci przyszłości. Jedz mądrze, eliminuj składniki, które szkodzą zdrowiu. Fitback jako pierwszy szkodliwy składnik wyeliminował cukier z całej produkcji!

Dowiedz się więcej

Zdrowe jedzenie
z dowozem

Twoje ulubione dania z FITBACK są zawsze na wyciągnięcie ręki. Sprawdź menu i złóż zamówienie telefonicznie pod numerem: 723 402 723. Każdego dnia od godziny 10:00 do 20:00 dostarczymy posiłki do domu, firmy, czy szkoły. Koszt dostawy do 10 km – 15 zł, od 11 km do 20 km – 30 zł. Możesz zamówić śniadanie, obiad lub coś z oferty Take Away, nie ma ograniczeń.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy